2013. november 24., vasárnap

Két hónap után újból itt!! :)



Sziasztok!
Először is, nagyon sajnálom, hogy két hónapra eltűntem. Ennek számos oka volt, egyrészt az, hogy végzős vagyok, ezért rengeteget kell tanulnom, plusz én még táncstúdióba és angol iskolába is járok.
De van egy remek hírem. Szeptember 13-án sikerült befejeznem a Félvérek harcát, s amint van egy kis időm az újraolvasását és a javítását csinálom, s ennek is már a ¾-ét megcsináltam. Ha, pedig ezt is befejeztem, akkor mindenképp szeretnék egy kiadót találni, amely kiadja, s ezzel egyidejűleg már kezdeném a második rész megírását is.
Most pedig mindemellett egy igen hosszú Piton és a lány folytatást is hoztam, ami remélem tetszeni fog nektek.
Ettől a képtől találhatjátok az új részt.

Valamint még korábban Bia Joy-tól kaptam egy díjat, amit bár nem szeretnék tovább küldeni, de azért nagyon szépen köszönöm neki, s ki is teszem a kérdéseire a válaszaimat.

1. Mikor voltál a legutóbb felhőtlenül boldog?
Mikor befejeztem a Félvérek harcát.
2. Miért?
Mert úgy éreztem, hogy sikerült egy olyan könyvet megírnom, amit nagyon szeretek, s ha rendesen le van lektorálva más emberek is szerethetik.
3. Merrefelé laksz?
Debrecenben.
4. Mit gondolsz az ask.fm-ről?
Engem egyáltalán nem vonz, de nincs bajom azzal, ha másnak van.
5. Mi a véleményed a 1D blogokról?
Nem vagyok igazán 1D fan, de velük sincs bajom.
6. Szerinted egyedi a történeted?
A Félvérek harcánál én mindig arra törekedek, hogy ne legyen egy sablonos sztori.
7. Mi ihlette a sztoridat?
Igazából ez úgy indult, hogy pont azon agyaltam, hogy vajon milyen vámpíros sztori lehetne teljesen más, mint az eddigiek. Ez lett belőle.
8. Szereted a design blogokat?
Nem igazán.
9. Hány blogra vagy feliratkozva?
Nem tudom, mivel már nincs időm őket olvasni.
10. Melyik a kedvenc blogod?
Valaki titokban rólad álmodik

Amint tudok, újból jelentkezek, és hozok Piton és a lány frisst.
Addig is puszi Nektek!
Mese

2013. szeptember 8., vasárnap

Az én Gergőm!!! :)



Sziasztok! Meghoztam a Piton és a lány folytatását, ami nem olyan hosszú, mint mostanábban szokott lenni, de mivel két hete nem volt friss, ezért nem akartam, hogy tovább várakozzatok.
Most a múltkori Edevis tükrés képtől van. :)
Jó Olvasást hozzá!!! :)
Egyébként még azt gondoltam, hogy megosztom veletek, hogy a Félvérek harcának már az utolsó előtti fejezetét írom, úgyhogy már mindjárt végzek vele, s után jöhet az újraolvasás.

Valamint egy újabb díjat kaptam, amit Destiny Hope-nak köszönhetek!! És sajnálom, de most megint nem szeretném ezt senkinek tovább küldeni.
Itt vannak a kérdéseire a válaszaim:
Miért kezdtél el írni? Mióta írsz?
Három éve írok, s egy látomásom ihletet.
2; Honnan szerzed az ötleteket, honnan szerzel ihletet egy-egy újabb történethez novellához?
Ez változó. Pl.: A novellámhoz egy álom adot ihletet. A Félvérek harcának a kitalálása pedig úgy kezdődött, hogy azon gondolkodtam milyen jó lehetne egy teljesen más, sablon mentens vámpíros sztori, amin elkezdtem agyalni, majd a többi jött magától. S igazából már az elején rájöttem, hogy ezt a sztorit meg kell írnom.
- Novellád, vagy történeted van több?
Történet. De igazából én versekkel kezdtem. Az már van vagy 150 kb.
- Milyen zenéket szoktál hallgatni írás közben?
Semmilyet, mert zavar, elvonja a figyelmemet az írásról.
- Mit olvastál utoljára?
A Hableányok kíméljenek című könyvet, amit egyszerűen imádtam.
- Ki a kedvenc karaktered?
Hermione Granger, és Kurt Hummel a Glee-ből.
- Ha megfilmesítenék az egyik írásod, kit szeretnél, hogy eljátsszák a főszereplő(ke)t?
Csak Gergő szerepére tudok valakit, aki ugyanúgy nézz ki, mint ahogy én elképzeltem őt, ő pedig nem más mint Blake Jenner a Glee-ből. Ő az én Gergőm!!! :)))

 - Mit érzel, mikor írsz?
Azt, hogy leakarom írni, majd máshoz is eljutattni a történeteket, amik a fejemben vannak és, adni akarok ezzel másoknak. Ez, ami erőt add az íráshoz.
- Milyen iskolában jársz?
Szakközép iskolába.
- Mik a kedvenc filmjeid?
A Gyűrűk urák. Ez egyértelmű.
- Van kedvenc országod/városod? Mi az?
Anglia / London.

Puszi Nektek!!